Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mléko do škol

Příspěvky

Mléko do škol v novém školním roce

8. 5. 2017

V odkazu se dočtete o změnách, které se týkají ZŠ.

http://www.laktea.cz/

 

Informace k projektu mléko do škol

18. 9. 2016

srdce_mleko.jpgNaše škola poskytuje svým žákům mléčné výrobky podporované Evropskou unií v rámci programu Mléko pro evropské školy.

     Program Mléko do škol podporuje děti v konzumaci mléčných výrobků a zdravém stravování. Působí také osvětově. Podporuje rozvoj správných stravovacích návyků, které vydrží po celý život. Prostřednictvím tohoto programu Evropská unie poskytuje dotace školám a dalším vzdělávacím institucím, aby mohly svým žákům nabídnout mléko a vybrané mléčné výrobky.

     Na začátku školního roku se žáci přihlašují k odběru dotovaného mléka EU. Žáci registrovaní do programu mají nárok na jeden výrobek každý vyučovací, respektive provozní den. Nárok na dotované výrobky nemají děti v období prázdnin, ředitelského volna, apod.

Projekt Školní mléko v naší škole zajišťuje paní vychovatelka školní družiny Romana Heralecká. Můžete se na ni obracet se svými dotazy a připomínkami.

V příspěvku najdete nabídku dotovaných výrobků pro aktuální školní rok.