Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontroly

Příspěvky

Kontrola ČŠI 17. - 18. 10. 2013

4. 12. 2013

 

 

Ve dnech 17. a 18. října vykonaly dvě pracovnice České školní inspekce ze Žďáru nad Sázavou v mateřské a základní škole inspekční činnost. Jejím předmětem bylo institucionální hodnocení školy a vykonání státní kontroly dodržování vybraných ustanovení školského zákona a souvisejících a prováděcích právních předpisů, které se vztahují k poskytování vzdělávání a školských služeb. Oběma p. inspektorkám se ve škole velmi líbilo, ocenily estetické prostředí celé školy, kulturu stolování, chování dětí a žáků i vzdělávací práci pedagogických pracovnic.
 
Inspekční zprávu najdete v příspěvku
 
 

Veřejnosprávní kontrola České školní inspekce 3. a 5. 4. 2012

15. 5. 2012

 

Ve dnech 3. a 5. 4. 2012 proběhla ve škole veřejnosprávní kontrola provedená pracovníky České školní inspekce, Inspektorátu Kraje Vysočina.

Předmětem kontroly bylo využívání finančních prostředků státního rozpočtu za kalendářní rok 2011 a vybraných údajů ke dni kontroly.

Závěry :

" V kontrolované oblasti využívání finančních prostředků státního rozpočtu poskytnutých právnické osobě v kontrolovaném období a oprávněnosti jejich použití, nebylo touto veřejnosprávní kontrolou zjištěno porušení právních předpisů."

Inspekční  Protokol je zveřejněn v příspěvku.